honey blonde lace front wig indique hair miami latex dresses laki hair company secret hair extensions uk reviews latex clothes hair couture by hamo xpression hair uk latex dresses eyelash extensions maumee ohio wigs you can style with heat latex dresses
           
 

FPM - Ficep PFS 250 - 640 ton - Friksiyon Pres


FPM - Ficep PFS 250 - 640 ton Friksiyon Presler
FPM - Ficep PFS 250 - 640 ton Friksiyon Presler
FPM - Ficep PFS 250 - 640 ton Friksiyon Presler

Resimleri büyültmek için üzerlerine tıklayınız


Geri Dön

Teknik Detaylar
KategoriFriksiyon Presler
DurumKullanılmış - Orijinal
MarkaFPM - Ficep
ModelPFS 250 - 640 ton
Diğer Bilgiler

Kullanılmış ikinci el friksiyon prestir. Ficep marka 640 ton nominal 1285 ton maksimum güce sahiptir. Olduğu halde satabileceğimiz gibi talep edilirse komple revize ederek de satabiliriz. Pirinç alüminyum veya çelik gibi metallerin sıcak dövülmesi içindir.

 

Teknik bilgiler

Üretici FICEP
Durumu kullanılmış
Dövebildiği malzemeler pirinç çelik alüminyum
Nominal güç 640 ton
Dakikadaki vuruş sayısı 24
Vida çapı 250 mm
Tabla ölçüleri  600 x 900 mm
Koç kursu 575 mm
Koç tabla açıklığı 650 mm
Maksimum güç 1.285 ton

 

 

 


EMAIL İLE WHATSAPP İLE TEKLİF İSTE
   Dimas Makine

© Dimas İtalyan Makina Ltd. Sti.

Dimas Makine; MT ZANETTI - Endüstriyel Otomasyon ve Montaj Makineleri; FPM GROUP - Dövme Presleri Revizyonları; ZD ZOBBIO - Transfer Revizyonları; FARM BRASS - Isıtma Fırınları; PAGNONI - Teflon Contalar; SALA - Küre ve Hassas İşleme Makineleri; COGEIM EUROPE - Kumlama Makineleri; GFT AUTOMAZIONI - Paketleme Ambalajlama Kutulama ve Sayma Sistemleri; SAS Engineering - Soğuk Pirinç ve Çelik Çubuk Çekme Hatları; Metaltecnica - Alüminyum, Bronz ve Pirinç Döküm Makineleri - GWM ITALIA - 6 Milli Yeni ve Revizyonlu Otomat Tezgahları; AEB Torneria - İşlenmiş Pirinç Çelik ve Alüminyum parçalar; CEMASTIR (AMA Universal-Delfino) Endüstriyel Yıkama Makineleri; TAMBURINI - Pafta, Kılavuz ve Mastarlar; NESI Macchine - Takım Bileme Makineleri; Bonomi Acciai - Sıcak Soğuk İş Takım Çelikleri firmalarının Türkiye resmi temsilcisidir.