PAGNONI V-ring - Akışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring


PAGNONI V-ring Akışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring

Resimleri büyültmek için üzerlerine tıklayınız


Geri Dön

Teknik Detaylar
KategoriAkışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring
MarkaPAGNONI
ModelV-ring
Diğer Bilgiler

"V" kesitli ringler genellikle yavaş hareket eden miller üzerinde sızdırmazlık elemanı olarak kullanılırlar.
P.T.F.E., karakteristik özellikleri (stick-slip olayı olmadığında) sayesinde uzun süreli durmalardan sonra dahi vana milleri üzerinde yüksek performans göstererek akışkan hareketini yumuşak kılar.
Sızdırmazlık kutusu genellikle bir kafa, bir dip bölge (sızdırmazlığı ayarlamaya veya olası boşlukları almaya yarar) ve uygulamaya göre değişik polimer kombinasyonlarından üretilen "V" şeklinde bir dizi ring den oluşur.
Kutu içerisinde bulunan ringler temasta bulunacakları akışkanın basıncına göre değişir.
Her tip P.T.F.E. den yapılan bileşikler bir çok uygulamaya uygundur, diğer özel uygulamalar için P.E.E.K. daha sık kullanılmaktadır.


EMAIL İLE WHATSAPP İLE TEKLİF İSTE
   Dimas Makine

© Dimas İtalyan Makina Ltd. Sti.

Dimas Makine; MT ZANETTI - Endüstriyel Otomasyon ve Montaj Makineleri; FPM GROUP - Dövme Presleri Revizyonları; ZD ZOBBIO - Transfer Revizyonları; FARM BRASS - Isıtma Fırınları; PAGNONI - Teflon Contalar; SALA - Küre ve Hassas İşleme Makineleri; COGEIM EUROPE - Kumlama Makineleri; GFT AUTOMAZIONI - Paketleme Ambalajlama Kutulama ve Sayma Sistemleri; SAS Engineering - Soğuk Pirinç ve Çelik Çubuk Çekme Hatları; Metaltecnica - Alüminyum, Bronz ve Pirinç Döküm Makineleri - GWM ITALIA - 6 Milli Yeni ve Revizyonlu Otomat Tezgahları; AEB Torneria - İşlenmiş Pirinç Çelik ve Alüminyum parçalar; CEMASTIR (AMA Universal-Delfino) Endüstriyel Yıkama Makineleri; TAMBURINI - Pafta, Kılavuz ve Mastarlar; NESI Macchine - Takım Bileme Makineleri; Bonomi Acciai - Sıcak Soğuk İş Takım Çelikleri firmalarının Türkiye resmi temsilcisidir.