PAGNONI O-ring - Akışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring


PAGNONI O-ring Akışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring

Resimleri büyültmek için üzerlerine tıklayınız


Geri Dön

Teknik Detaylar
KategoriAkışkan, Gaz ve Doğalgaz Sızdırmazlık Elemanları - Teflon - O-ring
MarkaPAGNONI
ModelO-ring
Diğer Bilgiler

P.T.F.E. o-ringler genellikle sabit yüzeyler arasında statik sızdırmazlıkta ve bazı özel durumlarda yavaş döner hareket şartlarında kullanılırlar. Dimas Makine'nin İtalyan partneri dış çapı 2,77 mm den 672,85 mm ye, kalınlığı da 1,02 mm den 6,99 mm ye kadar geniş bir standart o-ring kataloğuna sahiptir.
Özel uygulamalar için bahsi geçen ölçüler dışında ölçüler üretilebilir ve farklı P.T.F.E. bileşimleri de kullanılabilir.


EMAIL İLE WHATSAPP İLE TEKLİF İSTE
   Dimas Makine

© Dimas İtalyan Makina Ltd. Sti.

Dimas Makine; MT ZANETTI - Endüstriyel Otomasyon ve Montaj Makineleri; FPM GROUP - Dövme Presleri Revizyonları; ZD ZOBBIO - Transfer Revizyonları; FARM BRASS - Isıtma Fırınları; PAGNONI - Teflon Contalar; SALA - Küre ve Hassas İşleme Makineleri; COGEIM EUROPE - Kumlama Makineleri; GFT AUTOMAZIONI - Paketleme Ambalajlama Kutulama ve Sayma Sistemleri; SAS Engineering - Soğuk Pirinç ve Çelik Çubuk Çekme Hatları; Metaltecnica - Alüminyum, Bronz ve Pirinç Döküm Makineleri - GWM ITALIA - 6 Milli Yeni ve Revizyonlu Otomat Tezgahları; AEB Torneria - İşlenmiş Pirinç Çelik ve Alüminyum parçalar; CEMASTIR (AMA Universal-Delfino) Endüstriyel Yıkama Makineleri; TAMBURINI - Pafta, Kılavuz ve Mastarlar; NESI Macchine - Takım Bileme Makineleri; Bonomi Acciai - Sıcak Soğuk İş Takım Çelikleri firmalarının Türkiye resmi temsilcisidir.